Rekonstrukce interiérů

pro všechny...

Rekonstrukce interiérů

na míru...

Rekonstrukce interiérů

pro radost...

Sanace vlhkého zdiva

Vlhké zdi a tím vznikající mapy na zdech, plísně a nepříjemný zápach mají většinou jeden důvod – špatnou izolaci.

Lze ji skoro vždy napravit. Způsobů je několik, od podřezání zdiva a vložení vhodné hydroizolace nebo postupným vybouráváním jedné vrstvy cihel s vložením izolace, až po šetrné chemické ošetření.

Používaná technologie vrtů a tlakové aplikace přípravků je velmi šetrná ke statice budov, několikanásobně rychlejší než klasické způsoby a tím i cenové výhodnější.

Realizované sanační práce se setkávají s velkým ohlasem u zákazníků, protože je překvapí rychlost a kvalita prováděných prací. Příkladem může být hydroizolace rodinného domku půdorysu 10x10m, který jsme schopni realizovat během 5-ti pracovních dnů včetně začištění omítek a konečné malby se zárukou 5 let.

Hledám inspiraci

Nadstandardní technický servis

Díky spolupráci s firmou Schomburg  poskytujeme zákazníkovi nadstandardní  technický servis tím, že odebrané vzorky na stavbě (složení omítek, malt, betonů) posíláme do laboratoře a tím se dozvíme nejvhodnější použití sanačních a hydroizolačních přípravků.

Zabýváme se šetrným chemickým ošetřením vlhkého zdiva

Dnešní materiály umožňují:

  • se 100% jistotou odstranit vzlínání vody ve zdivu
  • oddělit tlakovou vodu od vnitřních prostor
  • provést celkovou hydroizolaci objektu

Spolupráce s firmou Schomburg 

Preferujeme používané materiály od jednoho z největších Evropských výrobců, firmy Schomburg. Tato nadnárodní společnost založená v roce 1937 má vynikající výsledky při vývoji stále nových materiálů a různorodé aplikaci v celém stavebnictví. Díky kompletním uceleným řadám pro jednotlivé obory lze používat tyto materiály od základů až po stěrkování podlah.

© Copyright Lukam s.r.o. - rekonstrukce bytů

dodavatel webových prezentací Praha

Zpět na úvod Nahoru